Stomatologia Piastów: ul. Łukasińskiego 25, 05-820 Piastów | tel. 22 723 16 47 | mobile: 535 999 665

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to praca całego zespołu lekarzy stomatologów prowadząca do uzyskania u Pacjenta perfekcyjnego uśmiechu. Służymy Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem już na etapie planowania leczenia zębów. Nowoczesna stomatologia daje nam możliwości poprawy wyglądu zębów poprzez zmianę ich koloru (np. wybielanie), kształtu i położenia, a także poprzez estetyczne i eleganckie uzupełnienia zębów brakujących.

Z systemem PrevDent CrWR Twoje zęby mogą być od 7 do 8 odcieni bielsze w około 2 godziny.

PrevDent CrWR to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej - 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Wybielanie zębów i odbudowa szkliwa Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poprawą wyglądu swoich zębów, zapraszamy do naszego gabinetu, a z przyjemnością doradzimy najlepsze i najskuteczniejsze metody.

Stomatologia estetyczna

Nowoczesna stomatologia daje nam możliwości poprawy wyglądu zębów poprzez zmianę ich koloru lub kształtu.
» zobacz więcej

Stomatologia dziecięca

Małych pacjentów otaczamy szczególną opieką, ponieważ często boją się wizyty u stomatologa.
» zobacz więcej

Pantomogram

Najnowocześniejszy sprzęt na rynku, w którym zmniejszono do minimum dawkę promieniowania.
» zobacz więcej

Leczenie kanałowe

W naszym gabinecie stosujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem z zastosowaniem innych specjalistycznych narzędzi.
» zobacz więcej

Stomatologia Piastów: ul. Łukasińskiego 25, 05-820 Piastów | tel. 22 723 16 47 | mobile: 535 999 665 | www.stomatologiapiastow.pl
projekt i wykonanie: webmania.pl